Bilgi Hattı: 0322 363 0090

Google Adwords Reklamları

Google Adwords Reklamları Nedir?

Google Adwords reklamları bir ürün veya hizmetiniz ile ilgili arama yapıldığında hizmet veya ürününüzün ilk sıralarda yer almasını sağlar. Google Adwords reklamları sayesinde hizmet veya ürününüzün tanıtımını yapmaya, ürününüzü arayan kişilere ulaşmaya en kolay ve en hızlı yoldan başlamış olursunuz.

gggl

 

Neden Google Adwords Reklamı Vermeliyim?

İnsanlar genellikle bir ürün veya alacağı hizmet alacağı zaman önceden internette araştırma yapmakta veya direkt internet üzerinden satın almak için Google’da arama yapmaktadır. İnsanlar sadece ilgilendikleri ürün, hizmet veya kelimeleri Google’da arar. Biz de bu kişilere reklam vererek sadece potansiyel müşterilerinize reklam yapmış oluruz. Bu sayede reklam bütçeleriniz boşa harcanmaz.

 

Bize  0322 363 00 90  Numaralı Telefonumuzdan Ulaşabilirsiniz.

 

Google Adwords Reklamlarına Nasıl Başlayabiliriz?

Google Adwords reklamları için bize başvurduğunuzda öncelikle satışını yaptığınız ürün veya hizmetlerle ilgili sizden bilgi alıyor, hedef kitlenizi ve potansiyel müşteri kitlenizi anlıyoruz. Daha sonra birlikte anahtar kelime, reklam biçimleri ve bütçe planlaması yaparak reklamlarınızı hazırlıyoruz.

İşleyiş;

 • Web sitenizin incelenmesi,
 • Ürün ve hizmetinizle ilgili doğru potansiyel müşteri kitlesinin tespit edilmesi,
 • Hangi reklam biçimlerinin kullanılacağına karar verilmesi,
 • Bütçe planlaması
 • Hesap kurulumu,
 • Reklamın yayına alınması

Olarak işleyiş devam eder. Reklamlarınız yayına alındıktan sonra uygun zamanlarda optimize edilerek minimum maliyet, maximum performans alınması sağlanır.

Google Adwords Reklam Biçimleri Nelerdir?

Google’ın arama sonuçlarında gösterilen reklamları dışında farklı reklam biçimleri de vardır.

Bunlar;

Google Adwords Görüntülü Reklam Ağı

İnternette girdiğiniz birçok web sayfasında karşınıza çıkan görüntülü (banner) reklam ağıdır. Google Görüntülü reklam ağı reklamları sayesinde internette işinizle alakalı tüm web sayfalarına veya sadece istediğiniz web sayfalarına reklam verilebilmektedir.

Google Adwords Alışveriş / Ürün Listeleme Reklamları

Eğer bir eticaret siteniz varsa Google arama sonuçlarında listelenen ürün reklamları ürününüzün görselli ve fiyatlı şekilde reklam vermesine olanak sağlanır. Bu reklam biçimi sadece eticaret siteleri için uygundur.

Google Adwords Yeniden Pazarlama Reklamları

Yeniden pazarlama bir kişi sitenizi ziyaret ettikten sonra onu internette gezdiği tüm sitelerde takip eden ürününüzü veya hizmetinizi hatırlatan bir reklam biçimidir. Bu reklam biçimi görsel (banner) olarak yapıldığı için aynı zamanda firmanız için marka bilinirliği oluşmasını da sağlamaktadır.

Youtube Reklamları

 

Ürün, hizmet veya firmanızın tanıtım videosunu Youtube’da hedeflenen kitleye gösterebilir, milyonlarca kişi tarafından izlenmesi sağlanabilir.

 

Google Adwords Reklamları ile ilgili bize ulaşabilir, ücretsiz analiz yaptırabilirsiniz.

 

Reklamlar hakkında bilgi almak, düzenleme yaptırmak için bize telefon, e-posta ya da canlı olarak skype adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Her türlü sorunuzu memnuniyetle cevaplandırmaya hazırız.  Müşteri temsilcilerimiz ve hesap uzmanlarımız her türlü sorunuzu bıkmadan, sıkılmadan yanıtlamaktan memnuniyet duyacaktır.

 • Telefon Desteği    (09:00 – 21:00)    [0322 363 00 90]
 • Whatsapp Desteği   (09:00-21:00)   [Müşteri Temsilcinizden Alabilirsiniz]
 • Skype Desteği   (09:00 – 01:00)        [reklavmedya]
 • Mail Desteği   (09:00 – 01:00)           [info@reklav.com.tr]

 whatsapp-128 skype-icon MetroUI_Mail

Google Adwords Reklam Başvuru Formu

  Adınız*

  Epostanız*

  Telefonunuz*

  Mesajınız

  TOP Call Now ButtonŞimdi Arayın