Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin

Hizmetlerimiz

Facebook Reklamları
Detay

Facebook Reklamları

Türkiye genelinde geniş hedeflemeyle internet kullanıcılarının büyük kısmına ulaşılabilinir. Geniş kapsamlı yer, cinsiyet, yaş, okul, medeni durum, ilgi alanı, beğenilere göre hedefleme seçenekleriyle potansiyel kitlenize ulaşın.
Google Adwords Reklamları
Detay

Google Adwords Reklamları

Türkiye'de internet kullanıcılarının %97 si bir hizmet veya ürün satın almadan önce Google'dan aramaktadır. Google aramaları, Görsel ağ, Youtube ve Yeniden Pazarlama gibi reklam seçenekleriyle potansiyel müşterilerinize ulaşın.
Instagram Reklamları
Detay

Instagram Reklamları

400 milyondan fazla bir toplulukla Instagram, dünyanın en büyük mobil reklam platformlarından biridir. İşletmenizin haberlerini yaratıcı ve yüksek kaliteli bir ortamda etkileşim oranı yüksek bir hedef kitleyle paylaşabilirsiniz.
Yandex Reklamları

Yandex Reklamları

Dünya'nın 5. büyük arama motoru olan Yandex'te aktif olarak yüzbinlerce Türk kullanıcıya reklamlarınızı ulaştırıyoruz.Her geçen gün daha fazla Türk kullanıcısının ilgisini çekip , kullanıcı kitlenizi günden güne artırıyoruz.
Mobil Reklamlar
Detay

Mobil Reklamlar

Cep telefonları ve tabletler üzerinden işinizle ilgili arama yapan kişilere reklamlarınızı gösterin, hiçbir potansiyel müşterinizi kaçırmayın. En verimli mobil reklamlar için bize ulaşmanız yeterli.
Youtube Reklamları
Detay

Youtube Reklamları

Google'dan sonra dünyanın en çok arama yapılan 2. sitesi olan Youtube'a video öncesi, video içinde ve video ekranında reklam verebilirsiniz.
TOP Call Now ButtonŞimdi Arayın