Instagram Reklam

Instagram’a Artık Reklam Verebilirsiniz!

131120_instagram_windows_01-660x440Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Instagram, reklam hizmetini her büyüklükte işletmenin reklam verebileceği şekilde genişletmiştir.
Kullanıcıların beğendiği hesapları, fotoğrafları, videoları, yaptığı hashtag aramalarını analiz ederek çok detaylı ilgi alanı hedefleme imkanı bulan Instagram 4 farklı reklam modeli ile kullanıcıyı sıkmadan oldukça verimli hale getirmiştir.

Instagram Reklamları Nerede Gösterilir?

Reklamlar Instagram’da kullanıcıların akışlarında, takip ettikleri hesaplar tarafından paylaşılan görsellerle birlikte gösteriliyor ve oluşturulurken seçilen opsiyona bağlı olarak göre kare veya yatay formatta görülebiliyor. Instagram reklam vermek için Facebook’un reklam modülü olan Power Editör kullanılmakta olup yine Facebook’da kullanılan rapor araçları kullanılmaktadır.

Instagram reklam türleri nelerdir?

Instagram’da kullanılan 4 farklı reklam türü mevcut;

 • Video Reklam: Instagram reklam veren markalara 15 saniye yerine 30 saniye uzunluğunda reklam videoları yükleme imkanı sunuyor.
 • Format Resim: Önceleri kare resim zorunluluğu olan Instagram’ın reklamlarda reklam görselleri ve videolarda bu zorunluluğu kalkıyor. Bu reklamlar landscape fotoğraf/video formatında olabilecek.
 • Çapraz Reklam: Facebook ve Instagram’da yapılan çapraz kampanyaların yönetimi ve etkin performansı için reklamverenlere servis ve optimizasyon araçları sunuyor.
 • Marquee: Instagram’da “bir an” satın almak olarak geçen bu yeni nesil reklam biçimi kısa bir sürede büyük kitlelere ulaşma imkanı sunuyor.

insta-reklam-instagram

Instagram’a reklam vermek için uzman reklam ekibimizle hemen iletişime geçin!

Instagram-ads

Reklav ® Kesintisiz Destek Hizmeti

Reklamlarınız hakkında bilgi almak, düzenleme yaptırmak için bize telefon, e-posta ya da canlı olarak skype adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Her türlü sorunuzu memnuniyetle cevaplandırmaya hazırız.  Müşteri temsilcilerimiz ve hesap uzmanlarımız her türlü sorunuzu bıkmadan, sıkılmadan yanıtlamaktan memnuniyet duyacaktır.

 • Telefon Desteği    (09:00 – 21:00)    [0322 363 00 90]
 • Whatsapp Desteği   (09:00-21:00)   [Müşteri Temsilcinizden Alabilirsiniz]
 • Skype Desteği   (09:00 – 01:00)        [reklavmedya]
 • Mail Desteği   (09:00 – 01:00)           [info@reklav.com.tr]

 whatsapp-128 skype-icon MetroUI_Mail

Instagram Reklam Başvuru Formu

  Adınız*

  Epostanız*

  Telefonunuz*

  Mesajınız

  TOP Call Now ButtonŞimdi Arayın