Google Adwords Arama Ağı Reklamları

google23
Google Adwords reklamları için bizimle  iletişime geçtiğinizde sizin işinizi, hedef kitlenizi tam olarak anlar ve hedef kitlenize yönelik bir strateji geliştiririz. Çalışmaya başlangıç süresinde Google’ın kendi bünyesinde bulunan hesap uzmanları ve kendi bünyemizdeki sertifikalı reklam uzmanları olarak beraber reklamınızı profesyonelce  kurarız.

Firmanızın harcamalarını kontrol edebileceğiniz, anahtar kelimelerinizi, tıklama ve gösterimleri takip edebileceğiniz %100 tamamen şeffaf panel erişimi sağlamaktayız. Yine Reklav Medya’nın size özel bir hizmeti olan raporlamalar

 

Google Adwords Arama Ağı Reklamları Nedir?

Google aramalarında kullanıcı bir arama yaptığında ilgili sonuçlarla gösterilen reklamlardır.
Bu reklamlar belirlenen “anahtar kelimeler” doğrultusunda çıkmaktadır. Bu anahtar kelimeler Arama Ağı’nda görüntülenmek için otomatik olarak uygun kabul edilir.
Bu reklamlar, kullanıcının arama terimleri temel alınarak hedeflenir. Örneğin Google’da “İtalyan kahvesi”ni aratırsanız, arama sonuçlarının yanında alakalı kahve reklamlarını görürsünüz.

Reklamlar nerede görünür?

Agoogle-adwordsrama Ağı’nda reklamlar, hem Google arama sonuçları sayfalarında hem de Arama Ağı’ndaki diğer mülklerin arama sonuçları sayfalarında gösterilir. Google’da reklamlar, arama sonuçlarının yanında ya da yukarısında görünür.

Reklamlarınız, arama ağı iş ortaklarımızın sitelerinde, arama sonuçlarının yanında veya yukarısında, kullanıcı bir sitenin dizininde gezinirken sonuçlar sayfasının bir parçası olarak ya da diğer ilgili arama sayfalarında görünebilir.

Sertifikalı reklam uzmanlarımız tarafından ürün ve hizmetinizi incelendikten sonra satışa yönelik en uygun reklamları hazırlayıp yayına almaktadır.

Reklav Medya® ‘nın tüm hizmetlerinden ve eşsiz desteği ile reklam vermek için bize ulaşın.

 

Reklav ® Kesintisiz Destek Hizmeti

Reklamlarınız hakkında bilgi almak, düzenleme yaptırmak için bize telefon, e-posta ya da canlı olarak skype adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Her türlü sorunuzu memnuniyetle cevaplandırmaya hazırız.  Müşteri temsilcilerimiz ve hesap uzmanlarımız her türlü sorunuzu bıkmadan, sıkılmadan yanıtlamaktan memnuniyet duyacaktır.

 • Telefon Desteği    (09:00 – 21:00)    [0322 363 00 90]
 • Whatsapp Desteği   (09:00-21:00)   [Müşteri Temsilcinizden Alabilirsiniz]
 • Skype Desteği   (09:00 – 01:00)        [reklavmedya]
 • Mail Desteği   (09:00 – 01:00)           [info@reklav.com.tr]

 whatsapp-128 skype-icon MetroUI_Mail

Google Adwords Reklam Başvuru Formu

 

  Adınız*

  Epostanız*

  Telefonunuz*

  Mesajınız

  TOP Call Now ButtonŞimdi Arayın