Google Adwords Hakkında Yanlış Bilinenler

Bilindiği gibi Google, tüm dünyada internet kullanıcılarının en çok kullandığı ve en gelişmiş arama motorudur. Bu kullanım oranının yüksekliği göz önüne alındığında; her alanda hizmet ve ürün arayan kişilere ulaşmak için reklam verme ve arama sonuçlarında en üst sıralarda görünmek de size, işletmenize ya da organizasyonunuza çok büyük avantajlar sağlamaktadır.

Google-Adwords-odemeleri

Bunun için farklı yöntemler ve parametreler olsa da; yine Google tarafından hazırlanıp sunulan Google Adwords programı  en etkin sonuçları en kısa zamanda alabilmeniz için oluşturulmuştur ve yoğun şekilde kullanılmaktadır.

Google Adwords  programında da kullanımın; doğru analiz, değerlendirme ve uygulama üzerine kurulmuş olması gerekmektedir. Bunun için de Google iş ortağı olan ajanslardan destek alınmalıdır. Bu sayede reklam ve kampanyalarınıza uygun çalışmalar ve planlamalar yapılabilir. Ancak her alanda olduğu gibi, Google Adwords  hakkında da doğru sanılan yanlış bilgiler olabilir. Bunları sıralamak gerekirse;

  • Google Adwords için bağlantı ya da başlangıç ücreti: Eğer çalışacağınız ajans böyşe bir bedel talep ederse, itibar etmeyiniz. Böyle bir ücret yoktur.
  • Google Adwords ödemeleri için kontör: Bu programda reklamınız için tıklanan anahtar kelime için ödeme para ile yapılır ve kontör diye bir kavram yoktur. Google Adwords ‘da tüm işlemler bulunan ülkenin para birimi cinsinden yapılır.
  • Google Analytics Ücreti: Bu istatistik veri hizmeti tüm kullanıcılarına açıktır ve ücretsizdir.

Google-Adwords-programi

Reklav.com.tr olarak etik çalışma değerlerimizle 2012’den bu yana hizmet sunmaktayız. Firmamızın Google ortaklık sertifikasını, yine Google Partners sayfasından kontrol edebilirsiniz; https://www.google.com/partners/#a_search;qury=reklav

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
TOP Call Now ButtonŞimdi Arayın