Google Reklam Paketleri – İnternet Reklamları

Yıllardır üzerinde durduğumuz ve gelecekte reklamlar şuanki kadar ucuz ve avantajlı olmayacak sözü artık geçerli olmaya başladı . Çok vakit kaybetmeden her işletme ve kobi internetteki yerini sağlam bir şekilde almalı. İnternet reklamcılığı için iyi bir stratejiye sahip olmalı.

Her geçen gün ilerleyen gelişmeler günümüzde, arama motorları ve sosyal medya reklamları ile satış ve pazarlamayı oldukça kârlı ve avantajlı bir alana dönüşmüştür. Ürün, hizmet, etkinlik ve diğer tanıtımları yapacak olan kişilere sağlanan bu sınırsız imkan, özel olarak oluşturulmuş farklı seçeneklere sahip Google reklam paketleri sayesinde daha kolay ve daha etkili bir hale gelmektedir.

Google reklamlarına  sabit veya yüksek bir bütçe ile başlamak yerine Google Reklam paketleri ile başlamanız başlangıçta belirli bir miktar bütçe ile alacağınız ziyaretçi ve dönüşüm miktarını anlamanızı sağlar. Bu yüzden Google’a ilk defa reklam veren veya reklam vermeye ara vermiş işletmeler için oldukça avantajlıdır. Google reklam paketleri için 500TL, 1000TL, 2500TL ve 5000TL lik paketlerden birini seçerek bu paketlerin size satış ve ziyaretçi olarak dönüşümünü daha kolay belirler ve analiz edebilirsiniz.

Google Reklamlarında Bütçeler Nasıl Belirlenir?

Google Adwords reklamlarında bütçeler tamamen sizin sattığınız ürün veya hizmet ile ilgilenen, Google’da bu ürünü veya hizmeti arayan kişi sayısının sizin reklamınıza tıklama oranları hesaplanarak belirlenir.

Peki Mutlaka Bir Google Reklam Peketi ile Başlamak Zorunda mısınız?

Bu sorunun cevabı mutlaka hayır olacaktır. Sattığınız ürün veya hizmet için sertifikalı reklam uzmanlarımızdan günlük, haftalık veya aylık olarak fiyatlandırma isteyebilirsiniz.

İşletmelere ve firmalara büyük bir tanıtım desteği sağlayan Google reklam paketleri; uzman ve profesyonel bir şekilde oluşturulmuş dijital içerik hizmeti sayesinde tanıtımının yapılması istenilen ürün ya da servisin, kullanıcılarının arama motoru üzerinden yapacakları aramalar doğrultusunda karşılarına çıkacak şekilde düzenlenmesi ve dijital ortama aktarılmasını sağlamaktadır.

Bu sayede hedef kitle her geçen gün büyüme oranına ulaşırken, ilgili servis ya da ürüne yönelik talepler de aynı oranda artış göstermektedir. Google reklam paketleri, işletme ve firmalara kurumsal ve finansal anlamda kazanç elde edebilmeleri adına benzersiz bir içerik desteği sunmaktadır.

dijital-icerik-hizmetiTamamen kurumsal bir içeriğe sahip olarak tasarlanan Google reklam paketleri, ilgili hizmetin en belirleyici özelliklerini oldukça açıklayıcı bir şekilde arama sonuçları içerisinde göstermektedir. Bu hizmet doğrultusunda her gün binlerce kişi, tanıtımı yapılan hizmete dair yönlendirmelere ulaşabilmekte ve talep gösterebilmektedir. Dijital dünyanın en fazla kazandıran bu uygulaması, kendi alanında faaliyet gösterdiği günden bu yana en profesyonel reklamcılık hizmetini sağlamakta olan Reklav Medya ile kaliteli ve çözüm garantili olarak sizlere sunuluyor.

 

Reklav ® Kesintisiz Destek Hizmeti

Reklamlar hakkında bilgi almak, size uygun bütçeleri öğrenmek için bize telefon, e-posta ya da  skype adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ve hesap uzmanlarımız her türlü sorunuzu yanıtlamaktan memnuniyet duyacaktır.

 • Telefon Desteği    (09:00 – 21:00)    [0322 363 00 90]
 • Whatsapp Desteği   (09:00-21:00)   [Müşteri Temsilcinizden Alabilirsiniz]
 • Skype Desteği   (09:00 – 01:00)        [reklavmedya]
 • Mail Desteği   (09:00 – 01:00)           [info@reklav.com.tr]

 whatsapp-128 skype-icon MetroUI_Mail

Google Adwords Reklam Başvuru Formu

  Adınız*

  Epostanız*

  Telefonunuz*

  Mesajınız

  1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
  Loading...
  TOP Call Now ButtonŞimdi Arayın