Hizmet Sektörü İçin Google Adwords Reklamlarının Önemi

Google, Adwords sayesinde kullanıcılara, Google üzerinde arama yapılarak açılan sayfalarda, anahtar kelimeler vasıtasıyla, reklam yerleştirebilme olanağı sunar. İşinizle ilgili her Google aramasında potansiyel müşteriye reklamınız gösterilerek potansiyel müşterinizin sitenize girip sayfanızı incelenme olanağı sunulur. Adwords, dünyanın en büyük arama motoru Google üzerinden gün içerisinde milyonlarca arama yapıldığı baz alınırsa, sistem üzerinden verilen reklamların, sayfanın üstünde ve yanında olmak suretiyle yayınlandığı düşünüldüğüne, büyük bir öneme sahip olmaktadır. Bu sistem, tıklama başına ücretlendirme fonksiyonu sayesinde, mevcut bütün sektörler tarafından kullanılabilecek bir sistemdir.

Google-Adwords-reklamlari

Google Adwords reklamları ölçülebilir bir sistem üzerindedir. Tıklama başı ödeme sistemi sayesinde, başarısız bir girişim veya başarılı bir girişimi analiz edip ölçmek daha kolaydır ve diğer pazarlama kanallarına istinaden çok daha şeffaftır.

Bazı filtreleme seçenekleri ile, zaman dilimi, dil, lokasyon ve ya tarayıcı gibi hedefleme ayarları sayesinde, ulaşmak istediğiniz hedef kitlesini daraltarak, verdiğiniz reklamın net ve kesin olara hitap ettiği hedef kitleye ulaşmak çok daha kolaydır. Google Adwords reklamları SEO’dan çok daha hızlı ve çok daha kolaydır. Google Display Network kapsamı içerisinde bulunan web sitelerine display ağını kullanarak reklam verebilirsiniz. Bu Google aramalarından daha düşük bir bütçeyi gerektirir ve marka farkındalığı yaratmak açısından olumlu bir geri dönüş almanıza yardımcı olur.

Google Adwords ile ilgili Reklav tarafından verilen profesyonel hizmetten faydalanarak, sizde rakiplerinizden bir adım ileride olmak istemez misiniz ? Reklav Google Adwords reklamları konusunda, hesap uzmanları ve müşteri temsilcileri ile profesyonel bir destek sunarak, hızlı bir şekilde yükselmenizi hedeflemektedir.

Google-Adwords-Reklamlarini-onemi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
TOP Call Now ButtonŞimdi Arayın