Hesabınız askıya alındı Bu hesabınızın veya başka AdWordsödeme etkinliğinde şüpheli hareketler tespit ettik.

0
0

Kolay gelsin, ben kartımdan ödeme çekmeye çalışmama rağmen çekemedim kartımda ve bende bir sorun yoktu, ancak aradan 10dk geçti ve hesabım şüpheli ödeme etkinliği denilerek askıya alındı. Google ofisini aradım başvuru formu doldurttular ama 3-4 kere formu yollasamda hesabımı açmadılar.  Bende yeni bir kart aldım ve yeni bir adwords hesabı açtım. Ancak nasıl olduysa aynı şekilde hesabımı askıya aldılar.  Hesabım açılırmı? Bu konuda bana nasıl yardımcı olursunuz ?

Hesabınız askıya alındı Bu hesabınızın veya başka AdWords hesaplarınızın ödeme etkinliğinde şüpheli hareketler tespit ettik. Yetkisiz etkinliklerin önlenmesine yardımcı olmak için AdWords hesaplarınızı askıya aldık. Daha fazla bilgi edinin

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
1
0

Merhaba,

Bu tip şüpheli ödeme etkinliği sebebiyle askıya alınan hesapların tekrar açılması çok zor bir olasılık. Google güven ilişkisine çok önem veriyor. Siz her ne kadar kart benim kartım ispat ederim deseniz de hesabınız açılmayabilir. Ne yazık ki yeni oluşturacağınız hesapları da yine aynı sebepten askıya alacaktır.  Bu gibi askıya alınma yaşayan kişilerin profesyonel bir adwords uzmanına veya bir ajansa başvurlamarı en doğru seçenek olacağını düşünüyorum. 
 
 
Saygılar,
 
--
Reklav Medya
  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
Cevapla

Lütfen göndermeden önce yapınız.

TOP Call Now ButtonŞimdi Arayın